مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش مستقیم تخمه کدو گوشتی باکیفیت

تخمه کدو، یک نوع آجیل بسیار خوش طعم و مقوی است. این محصول همان هسته های داخل کدو تنبل است که بو داده و مزه دار شده و بعد از بسته بندی شدن در بازار های مصرف عرضه می گردد. تخمه کدو گوشتی باکیفیت، در مراکز پخش کننده آجیل و خشکبار، به صورت مستقیم و بدون واسطه، به شکل فله ای یا جزئی برای فروش عرضه می شود. ما در این بخش به بررسی ویژگی های این محصول خوش طعم می پردازیم.

پخش مستقیم تخمه کدو گوشتی باکیفیت

عوامل موثر در کیفیت تخمه کدو

عوامل موثر در کیفیت تخمه کدو از سال ها پیش کدو یکی از محصولات با ارزش غذایی در دنیا بود. بشر کم کم به اهمیت و ارزش غذایی دانه های این سبزی پی برد و شروع به استفاده از آن کرد. امروزه برخی از کشاورزان کدو تنبل را صرفا برای استفاده از تخم های آن کشت کرده و پرورش می دهند.

این محصول بعد از برداشت شدن از زمین، باز می شود، دانه های آن از گوشتش جدا شده، شسته می شود و سپس در زیر نور خورشید یا با استفاده از دستگاه های مخصوص خشک می گردد. سپس با نمک و سایر ادویه ها مزه دار می شود. نهایتا تخم کدو بو داده شده به صورت مجزا یا در ترکیب با سایر آجیل ها به فروش می رسد.

اما عوامل موثر در کیفیت تخمه کدو، چند فاکتور است، که شامل پر مغز، توپر و گوشتی بودن دانه ها، پوست نازک و ترد آن ها و رنگ روشن مایل به سفید پوسته است. به چنین محصولی تخمه کدو گوشتی گفته می شود، که بیشترین متقاضی را در بین انواع مختلف داراست.

تخمه کدو خوی یکی از بهترین نمونه های این محصول است که مخصوص آجیل بوده و به صورت بسته بندی شده یا کیلویی در بازار های مصرف ارائه می شود.

بازار فروش تخمه کدو گوشتی باکیفیت

بازار فروش تخمه کدو گوشتی باکیفیت همه ساله در اواخر فصل تابستان، محصول کدو تنبل رسیده شده و آماده برداشت از زمین می شود. در این زمان کارگاه ها و کارخانه های صنعتی حجم زیادی تخمه کدو تولید و به بازار عرضه می کنند.

مراکز عرضه کننده انواع آجیل و خشکبار، تخمه کدو گوشتی آجیلی را به صورت خام یا بو داده شده، در بسته بندی های مختلف یا فله ای به مصرف کنندگان عرضه می نمایند. تخمه کدو گوشتی مرغوب و باکیفیت، از بازار فروش خیلی خوبی در تمام دنیا، بخصوص کشور ما برخورداز است.

فروش تخمه کدو به شکل های مختلفی صورت می گیرد و فروشندگان این محصول برای عرضه بهتر و بیشتر محصولاتشان از راه های متعددی بهره می گیرند. یکی از این راه ها استفاده از فروشگاه های آنلاین مثل این سایت است.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *