مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش تخمه کدو صادراتی

کشورمان ایران به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب، همواره یکی از قطب های صادرات خشکبار محسوب می شود و تخمه کدو صادراتی نیز یک نمونه از آنهاست که توانسته جایگاه خوبی به دست آورد و پای ثابت خیلی از شب نشینی ها و جمع ها باشد. مرکز پخش تخمه کدو صادراتی برای شما این امکان را فراهم کرده تا بتوانید از مرغوب ترین محصولات استفاده کنید و در خرید آن حق انتخاب داشته باشید.

مرکز پخش تخمه کدو صادراتی

کدام تخمه کدو مناسب صادرات است؟

کدام  تخمه کدو مناسب صادرات است؟

فروش تخمه کدو از طریق صادرات چند سالی است که شتاب گرفته است و خیلی از کشورها با خشکبار ایران ارتباط برقرار کرده اند. اما شاید از خود بپرسید که کدام تخمه کدو مناسب صادرات است؟ این محصول برای کسب مجوز باید مراحل سختی را چه از لحاظ مراحل اداری و هم کیفیت و استاندارد طی کند تا بتواند به آن سوی مرزها ورود کند اما تخمه کدوی مناسب باید طعم خوب و درشتی لازم را داشته باشد. چون اگر خیلی ریز شد با اقبال مصرف کننده رو به رو نخواهد شد و همچنین باید رنگی روشن داشته باشد تا نشان دهد این محصول تازه است و طعم خوبی نیز دارد.

فروش مستقیم تخمه کدو صادراتی

فروش مستقیم تخمه کدو صادراتی

تخمه کدو گوشتی از نمونه های پرطرفدار این محصول به شمار می رود و سرشار از انواع ویتامین ها به شمار می رود که برای پیشگیری از بسیاری از بیماری ها مفید ازست. از فواید بی شمار این محصول می توان به این نمونه ها اشاره کرد:

● سرشار از روی به حساب می آید و عاملی مهم در تقویت استخوانها و پیش گیری از پوکی استخوان محسوب می شود که معمولا در سنین پیری بسیاری از افراد را درگیر می کند.

● به دلیل داشتن ویتامین A در بهبود عملکرد چشم تاثیر زیادی دارد و بینایی انسان را تقویت می کند.

● محصولی است که از افسردگی و اضطراب جلوگیری می کند در دنیای امروز افراد زیادی هستند که به این بیماری ها دچارند با قرار دادن تخمه کدو در رژیم غذایی خود می توانید سلامتی خود را تضمین کنید.

● به تقویت سیستم مغزی کمک می کند. بسیاری از خانواده ها نگران سطح هوش فرزندان خود هستند که مبتدا از هوش کافی برخوردار نباشند. ما می توانیم به جای اینکه به فرزندانمان تنقلات صنعتی که بسیار مضر هم هستند بدهیم آنها را با تخمه کدو که بسیار مفید است آشنا کنیم.

ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا با فروش مستقیم تخمه کدو صادراتی سهمی در سلامت عمومی جامعه داشته باشیم و با دادن مشاوره های تخصصی در زمینه فروش محصولات، اطمینان خاطر را برای شما رقم می زنیم.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *