مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش تخمه کدو گوشتی خوی

خوی جزو تولید کنندگان برتر انواع تخمه است که تخمه کدو گوشتی جزو تولیدات عمده این منطقه می ‌باشد و با قیمت های رقابتی در بازار های خرید و فروش معرفی می گردد. در مرکز تولیدی انواع تخمه در خوی این محصولات در نمونه های متفاوتی ارائه می شوند که هر کدام از نظر شکل ظاهری و درصد مغز با یکدیگر تفاوت هایی دارند که این تفاوت ‌ها در بازار فروش باعث اختلاف قیمت این محصولات با یکدیگر می شود.

مرکز فروش تخمه کدو گوشتی خوی

شکل ظاهری تخمه کدو گوشتی

شکل ظاهری تخمه کدو گوشتی تخمه کدو گوشتی یکی از بهترین تخمه های تولید شده است که دارای پروتئین، اسید های چرب غیر اشباع، آنتی اکسیدان ‌ها، ویتامین‌ ها و مواد معدنی مختلفی است و مصرف آن می ‌تواند سلامتی را برای انسان به ارمغان بیاورد.

تخم کدو گوشتی در نمونه‌ های دو آتیشه و تک آتیشه به بازار ارائه می‌ شود که هر یک از این ها از نظر شکل ظاهری با یک دیگر متفاوت هستند.

شکل ظاهری تخمه کدو گوشتی دو آتیشه نسبت به سایر تخمه کدو ها کوچکتر است و معمولاً این تخمه ها حالت دایره ای شکل دارند. در صورتی که بعضی از تخمه های کدوی سفید حالت بیضی شکل به خود می ‌گیرند.

بیشترین تفاوت انواع تخم کدو از نظر شکل ظاهری و همچنین از نظر میزان مغز این محصول دیده می ‌شود. به نوعی که تخم کدو گوشتی همان طور که از نامش بر می آید مغز و گوشت بیشتری نسبت به سایر تخمه های کدو دارد و این یکی از مهمترین دلایلی است که از آن به عنوان بهترین محصول یاد می ‌شود.

خرید مستقیم مرغوبترین تخمه کدو

خرید مستقیم مرغوبترین تخمه کدو خرید تخم کدو در مرغوب ترین نمونه ها به صورت مستقیم با قیمت های مقرون به صرفه انجام می شود و این یکی از مهمترین پارامتر هایی است که بیشتر تجار و بازرگانی های صادراتی این محصول را به صورت عمده و مستقیم خریداری می نمایند.

تخمه‌ کدو دارای نمونه های مختلفی است که می ‌توان در این زمینه به موارد زیر اشاره کرد:

  • تخمه کدو لیموی
  • تخمه کدو آجیلی
  • تخم کدو هندی
  • تخمه کدو نمکی
  • تخمه کدوی مغز کاغذی
  • تخمه کدو گوشتی
  • تخمه کدو خام  و تخمه کدو حلوایی

هر یک از این محصولات دارای شکل ظاهری و طعم متفاوت هستند و به عنوان بهترین محصول در بازار های فروش ارائه می شوند. برای خرید تخمه کدو می توانید به صورت مستقیم با مشاوران ما در ارتباط باشید.

ما در این مرکز به عنوان بزرگترین عرضه کننده انواع تخم کدو در حال فعالیت هستیم که می توانیم از ایده های برتر برای معرفی این محصول و قرار دادن آن در اختیار شما مشتریان گرامی استفاده نماییم.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *