مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش تخمه آفتابگردان لیمویی

تخمه آفتابگردان یک محصول کشاورزی است که در طعم های مختلف وجود دارد. یکی از طعم های آن هم تخمه آفتابگردان لیمویی است که بسیار خوش طعم است. قیمت تخمه آفتابگردان بسیار مناسب است. تخمه آفتابگردان ترش هم از محبوبیت بالایی در بین مردم برخوردار است. شما می توانید در اوقات فراغت خود از تخمه آفتابگردان استفاده کنید. تخمه آفتابگردان خاصیت های فراوانی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

مرکز فروش تخمه آفتابگردان لیمویی

انواع تخمه آفتابگردان لیمویی ترش

انواع تخمه آفتابگردان لیمویی ترش تخمه آفتابگردان لیمویی ترش در پاکت بسته بندی می شود و به بازار فرستاده می شود.تخمه  انواع مختلفی دارد. به تخمه آفتابگردان هنگام بسته بندی طعم های مختلفی اضافه می‌شود که یکی از این طعم ها، طعم لیموییمی باشد. تخمه به صورت کیلویی هم در بازار وجود دارد که طعمی ندارد و تخمه ساده است. همچنین تخمه به صورت پاک شده در پاکت های کوچک هم به بازار فرستاده میشود.
کشاورزان بعد از برداشت این محصول آن را  خشک میکنند و بعد از آماده سازی آن را به بازار می‌فرستند. و یا بعضی وقت ها تخمه را تحویل کارخانه ها میدهند و در آن جا طعم جدید به تخمه آفتابگردان اضافه میشود و بعد از بسته بندی به بازار فرستاد می‌شود.
مراحل تولید تخمه آفتابگردان لیمویی ترش هم اینگونه است. از تخمه آفتابگردان در اوقات فراغت استفاده می شود مثلا هنگام فوتبال تماشا کردن از این محصول استفاده می شود و یا اگر شما بخواهید که شب بیدار بمانید و نخوابید میتوانید با تخمه آفتابگردان خودتان را سرگرم کنید و یا اگر در حال رانندگی باشید میتوانید از این محصول استفاده کنید. تخمه آفتابگردان در پاکت های کوچک و بزرگ بسته بندی می شود و به بازار فرستاده می شود. برند های مختلفی وجود دارند که کار آن ها بسته بندی تخمه آفتابگردان طعم دار است و برخی از این برند ها به خاطر کیفیت بالایی که دارند در بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. و برخی از آن ها هم تازه کار هستند و هنوز در بین مردم شناخته نشده اند. تخمه آفتابگردان در صادرات هم نقش مهمی دارد. و صادر کنندگان این محصول سود خوبی از این راه در می آورند. 

قیمت خرید تخمه آفتابگردان 200 گرمی

قیمت خرید تخمه آفتابگردان 200 گرمی شما می توانید تخمه آفتابگردان را از فروشگاه ها و سوپر مارکت ها تهیه کنید. این محصول در پاکت های کوچک و بزرگ بسته بندی می شوند که برخی از این بسته بندی ها 200 گرمی هستند. قیمت تخمه آفتابگردان ۲۰۰ گرمی بسیار مناسب است. همچنین مراکز فروشی هم وجود دارند که کار آن ها پخش مستقیم تخمه آفتابگردان می باشد و شما می توانید این محصول را با قیمت مناسب از این مراکز فروش تهیه کنید. 

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *