مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش تخمه آفتابگردان خام

خرید تخمه آفتابگردان شمشیری

تخمه آفتابگردان خام امروزه در دو نوع سیاه و دور سفید تقریبا در تمامی مراکز فروش موجود می باشد که البته کیفیت همه آنها یکسان نمی باشد. در مرکز فروش تخمه آفتابگردان خام این محصول به صورت عمده و جزیی توزیع می شود که فروش آن به صورت عمده دارای قیمت کمتری می باشد. تخمه آفتابگردان از دانه های روغنی سالم می باشد که علاوه بر خوردن آن به عنوان یک آجیل از آن نیز روغن هم تهیه می کنند.

مرکز فروش تخمه آفتابگردان خام

تخمه آفتابگردان خام بهتر است یا بوداده؟

تخمه آفتابگردان خام بهتر است یا بوداده؟ همان طور که همه ما می دانیم تخمه به صورت خام و بو داده در بازار موجود می باشد که برای تهیه بو داده این محصول نیز تخمه را روی حرارت قرار می دهند و مقداری نمک و یا عصاره های دیگری را هم به آن اضافه می کنند ولی نوع خام نیز همان دانه های خشک شده آفتابگردان می باشند که هیچ ماده افزودنی به آنها افزوده نمی شود.

در بین انواع تخمه خام و بو داده شده بهتر است که از انواع خام استفاده شود زیرا این نوع دارای مواد مغذی و ویتامین های زیادی می باشد اما نوع بو داده شده به خاطر حرارت دیدن برخی از مواد معدنی خود را از دست می دهند و دچار تغییراتی می شوند به همین دلیل گزینه مناسبی برای خرید کردن نمی باشند و بیشتر از همه توصیه می شود از تخمه خام استفاده شود.

تخمه آفتابگردان شمشیری دارای اندازه کشیده ای می باشد و بازار پسندی آن نسبت به انواع دیگر بیشتر می باشد و این به سبب کیفیت بالای آن می باشد. ممکن است برخی از افراد به دلیل چرب بودن تخمه تصور کنند که خوردن آن باعث چاقی و فشار خون و … می شود در صورتی که این گونه نیست و در صورت مصرف آن به میزان کافی قطعا خصوصیات خوب آن شامل حال بدن می شود و البته مصرف بیش از حد آن عوارض و مشکلاتی را به وجود می آورد.

بازار خرید تخمه آفتابگردان خام

بازار خرید تخمه آفتابگردان خام بازار خرید تخمه آفتابگردان خام نیز به عنوان یکی از تنقلات پر طرفدار بسیار پر رونق می باشد و اکثر افراد از تخمه در پذیرایی ها و دورهمی ها نیز به فراوانی استفاده می کنند. تخمه با وجود خواص فراوانی که دارد دارای قیمت بسیار مناسبی است و این دلیل خوبی برای خرید بیشتر آن نسبت به سایر تخمه های دیگر می باشد. خوشبختانه میزان تولید تخمه آفتابگردان در بسیاری از نقاط کشور زیاد است به همین دلیل بازار فروش آن با کمبود روبرو نیست و می توان آن را از بسیاری از فروشگاه ها و مراکز خرید کوچک و بزرگ به راحتی تهیه کرد.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *