مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش تخمه آفتابگردان بو داده

از دیرباز تا کنون تنقلات نقشی بسیار عمیق در سبد غذایی اغلب ما ایرانیان داشته است تخمه آفتابگردان بو داده یکی از مهم‌ترین تنقلاتی است، که اکثر ما ایرانیان به آن عادت کرده ایم و در منزل ، به هنگام مهمانی و دورهمی و یا حتی در سفرهایمان از آن غافل نمی شویم.

تخمه آفتابگردان هم به صورت خام و هم به صورت بوداده مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر بانوان ایرانی به روش های خانگی تخمه آفتابگردان را بو داده در بو دادن تخمه آفتابگردان مهارت دارند.

مرکز فروش تخمه آفتابگردان بو داده

بهترین روش تهیه تخمه آفتابگردان بو داده

بهترین روش تهیه تخمه آفتابگردان بو داده ما ایرانیان به‌قدری به تخمه آفتابگردان بوداده وابسته شده‌ایم که بدون دانستن خواص آن، تخمه آفتابگردان بوداده را شریک شادیهایمان می کنیم. تخمه آفتابگردان آجیلی یا بو داده،به وفور  در فروشگاه‌های توزیع و فروش مواد غذایی  مانند سوپرمارکت‌ها و خشکبار فروشی ها و با کیفیت های  مختلف یافت می شود.

بهترین روش تهیه تخمه آفتابگردان بوداده که بسیار آسان بوده و در سریعترین زمان ممکن انجام می گردد و می توان گفت که برای همگان ممکن می باشد، تهیه تخمه آفتابگردان بوداده خانگی است،که با روش های مختلف در منازل تهیه می گردد.

تخمه آفتابگردان دارای خواص بسیاری بوده و تحقیق ها نشان داده اند که نمونه خام این محصول نسبت به نمونه آجیلی یا همان بو داده و مزه دار شده آن،خواص بیشتری دارد.

اگر این محصول به صورت خام مصرف شود، یک منبع غنی از ویتامین e است و دارای درصدی از فسفر، پتاسیم، روغن، کربوهیدرات و ویتامین های B و Aاست.

امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی، از تخمه آفتابگردان روغن گیری و اساس گیری نیز می شود. اسانس برگ های آن خاصیت میکروب کشی دارد و برای التیام زخم کاربرد دارد. گفته می شود تخمه آفتابگردان مقوی اعصاب بود و برای درمان سنگ کلیه، بیماری‌های دستگاه ادراری و همچنین تقویت و تسکین معده و پایین آوردن فشار خون نیز می تواند استفاده شود.

قیمت خرید تخمه آفتابگردان آجیلی

قیمت خرید تخمه آفتابگردان آجیلی با توجه به نوسانات بازار، قیمت خرید تخمه آفتابگردان آجیلی و یا حتی خام، ثابت نبوده و با توجه به کیفیت، تازگی (فاصله از زمان برداشت) و همچنین عواملی مانند: هزینه حمل و نقل ، هزینه بسته بندی و سایر هزینه های سربار تولید و پخش، در قیمت های متفاوتی عرضه می گردد. اما نکته مهم آن است قیمت خرید تخمه آفتابگردان با کیفیت آن ارتباط مستقیمی دارد.

امروزه این محصول در  طعم ها و حجم ها و بسته بندی های مختلف، با اشکال متفاوت ، توسط شرکت های صنایع غذایی فعال در این زمینه ، با قیمت های متفاوت به بازار عرضه می گردد.

برای سهولت استفاده و از بین بردن صدای شکسته شدن پوسته تخمه آفتاب گردان در زمان مصرف در بعضی مکان ها مانند: ادارات ، مدارس و دیگر مکان های عمومی ، شرکتها و مراکز فروش تخمه آفتابگردان بوداده ، اقدام به مزه دار کردن ، بسته بندی و فروش مغز تخمه آفتابگردان نموده اند که با استقبال کم نظیری از طرف مردم و مصرف‌کنندگان روبرو شده است. تخمه آفتابگردان، شریک قدیمی و پای ثابت اکثر شادی های ما ایرانیان بوده و خواهد بود.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *