مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید عمده تخمه آفتابگردان ایرانی

خرید تخمه آفتابگردان عمده

مرکز خرید عمده تخمه آفتابگردان ایرانی انواع تخمه آفتابگردان آجیلی و روغنی ایرانی را بصورت عمده و با کمترین سود ممکن و بدون واسطه از شهر خوی بصورت حضوری و فروش اینترنتی عرضه می نماید.

خرید تخمه آفتابگردان عمده

مراکز خرید تخمه آفتابگردان عمده در ایران

بزرگترین مراکز خرید تخمه آفتابگردان در ایران در خوی، تهران، اصفهان، سنقر قرار دارند و مقادیر بسیار ز یادی از انواع تخمه ایرانی و خارجی بصورت روزانه در این بازارها خرید و فروش می شود.

بازارهای مذکور انواع تخمه اعم از داخلی و وارداتی را به فروش می رسانند که با توجه به نوسانات نرخ ارز و همچنین هزینه های سرسام آور گمرکی و حمل و نقل، بالتبع قیمت آنها نیز بالا بوده و مشتریان باید هزینه های مورد اشاره را بپردازند.

ناگفته نماند که نمونه های خارجی از لحاظ کیفیت ظاهری و یکدست بودن قایل توجه بوده و مشتریان خاص خود را دارد. اما از لحاظ ویژگی ارگانیک بودن و طعم خوشمزه قابل رقابت با تخمه های ایرانی نیستند.

 

خرید تخمه آفتابگردان عمده

بزرگترین مرکز خرید تخمه آفتابگردان عمده در ایران

از میان مراکز مذکور، بازار تخمه شهرستان خوی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به عنوان بورس تخمه ایران شهرت دارد. در این بازار انواع تخمه آفتابگردان و تخمه کدو بصورت مستقیم از کشاورزان خریداری و بدون واسطه به دست مشتریان می رسد. این موضوع باعث کاهش چشمگیر قیمت ها خواهد شد. بازار تخمه خوی بالغ بر ۳۰۰ غرفه درونی و بیش از صد کارگاه بوجاری و فرآوری تخمه دارد که همین موضوع باعث ایجاد یک مرکز فروش متنوع و بدون رقیب در سطح کشور شده است.

کارگاه بوجاری و شورکاری چاوشین آماده پذیرش سفارش انواع طعم ها از جمله گلپری، نمکی، لیمویی و … است.

تخمه های قابل عرضه در بازار خوی انواع ایرانی و خارجی را شامل می شود که هر کدام از مشتریان به تناسب نیاز خود می توانند اقدام به سفارش تخمه نمایند. در این مرکز فرایند بوجاری و شورکاری بسته به نوع محصول و تقاضای مشتری با حداقل هزینه و گاها بدون پرداخت هزینه و با کیفیت بالا انجام می شود که در نهایت سهم بسزایی در کاهش قیمت تمام شده خواهد داشت.

 

 

 

خرید عمده تخمه آفتاتبگردان ایرانی

خریداران تخمه به ذو گروه خریداران خرده و عمده تقسیم می شوند. در بازار تخمه خوی معمولا معاملات بصورت عمده صورت می گیرد و به ندرت شاهد خریدهای خرده نیز خواهید بود. تجار و عمده فروشان از سراسر ایران بصورت حضوری و یا از طریق تماس تلفنی و یا بصورت اینترنتی اقدام به مشاهده و انتخاب محصول نموده و پس از تعیین قیمت نهایی و توافق طرفین، محصول در مدت زمان کوتاهی بسته به شرایط کار آماده بارگیری و روانه بازار مصرف می شود.

قیمت تمام شده رابطه مستقیمی با مقدار سفارش و کیفیت مورد تقاضا داشته و از این روی هر چه حجم سفارش بیشتر باشد، امکان کاهش نسبی قیمت نیز فراهم است.

مجموعه چاوشین خود را متعهد به رعایت حقوق مصرف کنندگان می داند و با حضور مستقیم در بازار تخمه خوی و شناخت کافی از وضعیت بازار و تولید کنندگان دست اول، اجازه ورود واسطه ها به چرخه خرید و فروش تخمه را نخواهد داد.

خرید تخمه آفتابگردان عمده

در صورت تمایل به خرید تخمه آفتابگردان عمده می توانید بصورت مستقیم با کارشناسان ما تماس گرفته ویا اینکه اقدام به تکمیل فرم سفارش نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *