مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید تخمه آفتابگردان بو داده

مرکز خرید تخمه آفتابگردان بو داده محصول مورد نظر را به مشتریان خود عرضه می دهد. برای این که تخمه خام را به بو داده تبدیل کرد از نمک و آبلیمو استفاده می کنند. این تخمه منبع ویتامین E می باشد. که این ویتامین برای سلامتی پوست مفید است. تخمه آفتاب گردان بسیار مقوی و مغذی می باشد با خوردن این محصول بسیاری از مواد مورد نیاز بدن را می توان تامین کرد.

مرکز خرید تخمه آفتابگردان بو داده

طبع تخمه آفتابگردان بو داده

طبع تخمه آفتابگردان بو داده طبع تخمه آفتابگردان بو داده گرم و خشک بوده است بنابراین افرادی که مزاج گرمی دارند بهتر است که از این تخمه استفاده نکنند. میزان گرمی و خشکی این تخمه درجه سه می باشد. هیچ وقت در مصرف تخمه آفتابگردان نباید زیاده روی کرد باعث به وجود آمدن بیماری های پوستی در مصرف کننده می شود. تخمه آفتاب گردان ویتامین های حیاتی را نیز در خود دارای می باشد وجود این ویتامین ها برای سلامتی مفید می باشند. طبع گرم و خشک تخمه باعث می شود که بعد از خوردن آن احساس تشنگی به ما دست بدهد.

از این تخمه برای تقویت کردن معده خود می توان استفاده کرد افرادی که دارای فشار خون بالا می باشند با خوردن تخمه بو دادن تا حدودی فشار خون را برای خود کاهش می دهند. تخمه آفتابگردان یکی از آجیل های محبوب در سطح کشور بوده است که در بسیاری از مراسم ها و دور همی ها نیز به کار برده می شود. تخمه آفتاب گردان تقویت کننده اعصاب می باشد در این زمینه نیز می توان از آن استفاده کرد.

برای درمان زخم های پوستی خود نیز می توان از این تخمه استفاده کرد در موقع سرما خوردگی برای درمان این مشکل می توان از تخمه آفتابگردان استفاده نمود. این تخمه برای درمان کردن سنگ کلیه نیز قابل استفاده می باشد. برای تسکین درد معده و سردرد نیز از این تخمه می توان استفاده کرد مشکلات ادراری خود را نیز با این تخمه می توان درمان کرد.

قیمت فروش تخمه آفتابگردان فله ای

قیمت فروش تخمه آفتابگردان فله ای قیمت فروش تخمه آفتابگردان فله ای به عوامل متعددی بستگی دارد مصرف کننده دائمی تخمه را به این صورت نیز می تواند تهیه کند. در این روش تخمه با هزینه مناسبی تامین می شود تخمه آفتابگردان بو داده را به صورت مستقیم نیز می توان سفارش داد در این صورت تخمه به قیمت تولیدی فراهم می شود.

تخمه آفتابگردان آجیلی یکی از گونه های با کیفیت تخمه در سطح بازار بوده است که این مدل را نیز با روش های خاصی می توان از بازار سفارش داد. یکی از روش های ارزان تخمه سفارش به صورت بدون واسطه می باشد. 

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *