مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید تخمه آفتابگردان برشته فله

خرید تخمه آفتابگردان فله خام

آفتابگردان یکی از گل های حاوی تخمه های بسیار خوش طعم و مغذی است که به آن تخمه های آفتابگردان گفته می شود و مصرف آن در کشور بسیار زیاد است. مرکز خرید تخمه آفتابگردان برشته فله، بهترین تخمه های خام را تهیه و برشته کرده و سپس آن را در بسته بندی های بهداشتی در مرکز خود به فروش می رساند.

مرکز خرید تخمه آفتابگردان برشته فله

آسانترین روش تهیه تخمه آفتابگردان برشته

آسانترین روش تهیه تخمه آفتابگردان برشته تخمه های آفتابگردان که از گل این گیاه به دست می آید کاملا خام هستند و معمولا نوع خام آن مصرف انسانی نداشته و باید حتما برشته گردد و سپس به بازار ها وارد شود.

  • برای برشته کردن این نوع تخمه ها در طول سالیان متمادی روش های زیادی ارائه شده است ولی آسان ترین روش تهیه آن به این شکل است که تخمه های خام و سالم تهیه شده و به محل تولید فرستاده می گردد.
  • تخمه های فرستاده شده از لحاظ ضایعات مورد بررسی قرار گرفته و سپس به صورت خالص وارد مرحله بعدی می شود.
  • در این مرحله به تخمه ها آب به همراه نشاسته اضافه می شود و روی آن نمک پاشیده می شود تا هنگام برشته کردن نمک ها به تخمه ها بچسبد.
  • حال تخمه ها را درون محفظه های بزرگ حرارتی ریخته و تفت داده می شود تا تمامی قسمت های آن به خوبی حرارت ببیند و سپس به خوبی برشته و پخته گردد.
  • این مرحله، بسیار مهم است چرا که تعیین کننده کیفیت تخمه های تولید شده خواهد بود و باید در این مرحله نهایت دقت صورت گیرد تا تخمه ها به هیچ وجه نسوزند. همچنین نیمه برشته نیز نشوند، چرا که مزه خامی خواهد داد و به این طریق ممکن است که از میزان مرغوبیت محصول کاسته شود.

بازار فروش تخمه آفتابگردان کیلویی

بازار فروش تخمه آفتابگردان کیلویی با توجه به این که این نوع تخمه ها یکی از بهترین و سالم ترین میان وعده های مصرفی در بین همه اقشار جامعه است، میزان فروش بالاتری نسبت به سایر آجیل ها دارد.

به همین منظور بازار فروش تخمه آفتابگردان کیلویی ایجاد شده است که متقاضیان می توانند با مراجعه به آن، مقادیر مورد نیاز خود را از آن تهیه کنند.

در این بازار فروش تخمه آفتابگردان ریز، درشت و متوسط به فروش می رود که به نظر می رسد نوع درشت و ریز بیش ترین فروش را در این بازار ها داشته و صاحبان کسب و کار ها نیز معمولا از نوع ریز آن سفارش می دهند.

از آن جایی که در بازار فروش، مقادیر بالایی از تخمه های برشته شده از تولید کننده تهیه می شود، توانایی فروش عمده آن را تیز دارد و در این بین با توجه به سابقه فروش بالا، اطمینان از کیفیت محصول آسان تر خواهد بود.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *