مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید تخمه آفتابگردان آجیلی

مرکز خرید تخمه آفتابگردان آجیلی این محصول را به مشتریان خود عرضه می دهد. تخمه آفتابگردان آجیلی انواع متعددی را دارا می باشد. تخمه آفتابگردان بیشتر به صورت فله ای مورد خرید و فروش قرار می گیرد. از این تخمه برای مراسم و مهمانی ها هم استفاده می کنند. تخمه خاصیت درمانی نیز در خود دارا می باشد بسیاری از مشتریان برای تامین کردن مواد معدنی خود از تخمه استفاده می کنند.

مرکز خرید تخمه آفتابگردان آجیلی

انواع تخمه آفتابگردان مناسب آجیل

انواع تخمه آفتابگردان مناسب آجیل انواع تخمه آفتابگردان مناسب آجیل که در بازار فروش برای مشتریان وجود دارد یک مورد تخمه آفتابگردان ریز روغنی می باشد این تخمه در بسته بندی های 250 گرمی نیم کیلویی و یک کیلو گرمی به بازار فروش خود عرضه می شود. علاقمندان از این تخمه برای افزایش وزن خود از این تخمه استفاده می کنند. برای رشد مناسب مو نیز می توان از این تخمه استفاده کرد افرادی که در طول روز زیر نور آفتاب کار می کنند برای سلامتی پوستی خود بهتر است که از این تخمه استفاده کنند.

نوع دیگر تخمه در بازار فروش تخمه شمشیری نام دارد ظاهر این تخمه کشیده است از این تخمه نیز برای درست کردن روغن تخمه و کره تخمه نیز در سطح کشور استفاده می کنند مصرف تخمه باعث سلامتی پوستی می شود در مصرف تخمه باید زیاده روی نکرد چون این محصول دارای چربی می باشد و خوردن بیش از حد این محصول باعث به وجود آمدن کبد چرب در افراد می شود. 

تخمه آفتابگردان شور یکی دیگر از انواع تخمه در بازار می باشد این تخمه با روش خاصی فرآوری شده و برای خرید مشتریان خود در بازار موجود می باشد. از این تخمه در مراسم ها و مجالس خود می توان استفاده کرد از این گونه برای درمان کردن بیماری های ریوی خود می توان استفاده کرد. این تخمه منبع خوبی از منیزیم می باشد که با خوردن آن این ماده وارد بدن شده و فشار خون  بالا را درمان می کند.

بازار فروش تخمه آفتابگردان آجیلی

بازار فروش تخمه آفتابگردان آجیلی بازار فروش تخمه آفتابگردان آجیلی محصول مورد نظر را به مشتریان خود عرضه می دهد علاقمندان تخمه آجیلی را به صورت مستقیم نیز می توانند برای مصرف خود سفارش دهند در این صورت تخمه با هزینه مناسبی تهیه می شود روش دیگری برای خرید تخمه آفتابگردان سفارش فله ای این محصول بوده است هر چه قدر میزان سفارش بیشتر بوده باشد قیمت خرید تخمه کاهش پیدا می کند.

تخمه آفتابگردان صادراتی یکی دیگر از انواع تخمه در بازار می باشد این تخمه از نوع درجه یک بوده و به دلیل کیفیت خوبی که دارد به خارج از کشور نیز صادر می شود. قیمت خردی این تخمه نسبت به نمونه های دیگر تخمه بیشتر می باشد.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *