مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز تخمه آفتابگردان صادراتی خوی

تخمه آفتابگردان خوی

برای دریافت قیمت خرید تخمه آفتابگردان صادراتی خوی کافی است با کارشناسان مجموعه چاوشین تماس گرفته و از قیمت روز محصول درخواستی خود مطلع شوید. شعبه اینترنتی چاوشین هم آماده دریافت درخواست مشاوره از طرف مشتریان عزیز می باشد.

 

خرید تخمه آفتابگردان صادراتی

 

جایگاه بازار خشکبار خوی

آذربایجان غربی قطب تولید تخمه های آجیلی آفتابگردان و کدو است .این محصول  بیشتر در شهرستان های خوی، ارومیه، سلماس و چایپاره  تولید می شود. شهرستان خوی با تولید ۶۰ درصد تخمه های آجیلی در صدر تولیدکنندگان کشور قرار دارد.

 

خرید تخمه آفتابگردان صادراتی

خوی بورس تخمه ایران و بزرگترین بازار تخمه خاورمیانه است. این موضوع باعث شده تا تجار و عمده فروشان انواع تخمه آفتابگردان و تخمه کدو مورد نیاز خود را از این مرکز تهیه کنند. بدون شک محصولات موجود در بازار خشکبار خوی به نسبت بازارهای دیگر از قیمت بسیار پائین تر و علاوه بر آن از تنوع و کیفیت بالاتری نیز برخوردارند.

 

در بازار خشکبار خوی حدود ۳۰۰ غرفه فروش مستقیم و بیش از یکصد کارگاه بزرگ بوجاری و شورکاری و بسته بندی در محدوده وسیعی از داخل و خارج بازار روزانه در حال خرید و فروش تخمه آفتابگردان هستند.

 

قیمت تخمه آفتابگردان صادراتی

با توجه به نوسانات ارز و همچنین میزان عرضه و تقاضا و از همه مهمتر نوع و کیفیت تخمه آفتابگردان، نمی توان قیمت مشخصی برای خرید تخمه آفتابگردان صادراتی مشخص نمود.

فعالان حوزه صادرات به خوبی میدانند که مشتریان خارجی با توجه به منطقه جغرافیایی هر کدام خواهان نوع خاصی از محصولات هستند و قیمت محصول با توجه به فاکتور کیفیت، تناژ، بسته بندی، زمان تحویل، خام یا شورکاری و … تعییین می گردد و هر کدام از این موارد مستقیما روی قیمت نهایی تخمه آفتابگردان تاثیر خواهد داشت.

 

 

خرید تخمه آفتابگردان صادراتی

خرید تخمه آفتابگردان صادراتی

مجموعه چاوشین با حضور مستقیم در بازار خشکبار خوی مفتخر به همکاری با تعداد زیادی از عمده فروشان داخلی و صادرکنندگان انواع تخمه آفتابگردان است و در همین راستا می کوشد با تامین محصولات متنوع و با کیفیت طبق درخواست مشتری و حذف واسطه ها، مشتریان خود را راضی نگه داشته و یک انتفاع دوسویه را ایجاد نماید.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *