مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید تخمه آفتابگردان دورسفید

خرید تخمه آفتابگردان

آفتاب گردان یک نوع گیاه است که به صورت یک ساله کشت می شود. ارتفاع این گیاه حدودا به 3 متر می رسد. این گیاه نام دیگری هم دار که آذریون است. این گیاه در کشور ما نیز کشت می شود این گیاه بیشتر در مناطق ترک نشین کشورمان یعنی شمال غربی کشور کشت می شود. تخمه آفتابگردان دورسفید یک نوع از مدل های مختلف تخمه آفتابگردان می باشد.

قیمت خرید تخمه آفتابگردان دورسفید

درباره انواع تخمه آفتابگردان چه می دانید؟

درباره انواع تخمه آفتابگردان چه می دانید؟ تخمه آفتاب گردان از لحاظ شکل ظاهری در کل به دو بخش تقسیم می شود. تخمه آفتابگردان دور سفید و تخمه آفتابگردان سیاه. آفتاب گردان را در اوایل بهار می کارند این محصول تقریبا شش ماه طول می کشد تا محصول بدهد این گیاه طول معادل تقریبا 3 متر دارد این گیاه خیلی حساس می باشد و اگر به موقع رسیدگی نشود از بین می رود. تخمه های آفتاب گردان انواع مختلفی دارند و فواید زیادی هم دارند که می خواهیم به چند نمونه از فواید این گیاه و تخمه اش اشاره کنیم تا اهمیت این محصول را بهتر متوجه شویم.

  • تخمه آفتاب گردان در بهبود گوارش: تخمه حاوی مقدار زیادی فیبر می باشد که به تحرکات روده کمک می کند فیبر نقش مهمی در بدن دارد به طوری که کم بود این ماده در بدن موجب بیماری هایی مانند یبوست می شود.
  • ارتقای رشد و نمو: این گیاه حاوی پروتئین های کمی می باشد پروتئین حاوی آمینو اسید می باشد که در انسداد رگ های بدن موثر است و موجب رشد و نمو بدن می شود
  • کمک به بدن برای خواب: تخمه آفتابگردان دارای منیزیم می باشد. منیزیم در ایجاد هورمون سروتونین موثر است هورمون سروتونین هورمونی است که بدن را برای خواب محیا می کند و افراد بد خواب می توانند از تخمه آفتابگردان به عنوان یک راه حل ساده استفاده بکنند.
  • خاصیت ضد سرطانی تخمه آفتابگردان: تخمه این گیاه حاوی فیتوسترول است که خطر ابتلا به سرطان روده را کاهش می دهد علاوه بر این تخمه حاوی مقدار زیادی سلنیوم می باشد سلنیوم موجب جلو گیری از سرطان می شود. این ماده استرس را کاهش می دهد و اثر رادیکال های آزاد را قبل از آسیب زدن به بدن خنثی می کند.
  • تاثیر تخمه در افزایش میزان نیروی بدن: انسانهای زیادی از جمله ورزشکاران از خوردن تخمه لذت می برند این تخمه دارای مقدار زیادی قند و پروتئین می باشد که در تجزیه قند در بدن نقش مهمی دارند و با این کار مقدار قابل توجهی نیروی بدن را آزاد می کند.

اینها بخشی از فواید تخمه بود که گفتیم این خاصیت های تخمه آفتابگردان طرفداران زیادی برای این محصول جلب کرده است و موجب شده فروش تخمه آفتابگردان در ایران افراد زیادی را شاغل کند.

فروش مستقیم تخمه آفتابگردان دورسفید

فروش مستقیم تخمه آفتابگردان دورسفید تخمه آفتابگردان صادراتی را می توانید در شهرستان خوی در میدان خشک بار تهیه کنید. این شهرستان یکی از قطب های تولید تخمه آفتابگردان در کشور به شمار می رود

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *