مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کیلویی تخمه آفتابگردان برشته

تخمه آفتابگردان ارزان شناخته شده است، یک دانه مناسب با قیمت ارزان که می تواند نیاز بسیاری از طبقات را برآورده کند، دانه آفتابگردان به صورت خام و به صورت دانه های چینی بو داده یا طعم دار وارد می شود. دانه های انواع و اقسام مختلفی دارند، ایران وارد کننده انواع مختلف این محصولات است. خرید تخمه آفتابگردان کیلویی از واردکننده می تواند در کاهش قیمت خرید آن تأثیر بسزایی داشته باشد.

فروش کیلویی تخمه آفتابگردان برشته

انواع تخمه آفتابگردان قلمی درجه دو

انواع تخمه آفتابگردان قلمی درجه دو همانطور که از نام آن پیداست، این دانه محصول آفتابگردان است. بذرهای خوراکی تولید شده توسط این گلهای زرد خاکستری یا سبز هستند و به طور طبیعی در پوسته های سبز تیره، خاکستری یا سیاه یافت می شوند. از این دانه بندرت در آجیل های آیینی مانند آجیل نوروز، آجیل شب یلدا و آجیل چهارشنبه سوری استفاده می شود.

طبق انجمن ملی گل آفتابگردان آمریکا، این گلها بومی آمریکای شمالی هستند. شواهدی وجود دارد که گلهای آفتابگردان را بومیان منطقه در 3000 سال قبل از میلاد مسیح کشت می کردند. با این حال، این گل توسط اروپاییان کشف شد و به این قاره و از آنجا به روسیه گسترش یافت. ابتدا در آنجا به عنوان یک محصول صنعتی کشت و برای روغن کاری جمع آوری شد. دیری نگذشته بود که این گل به آمریکای شمالی بازگشت جایی که به دلیل روغن، دانه ها و گل های زیبا محبوب بود. دانه های انواع و اقسام مختلفی دارند، ایران وارد کننده انواع مختلف این محصولات است. خرید تخمه آفتابگردان کیلویی از واردکننده می تواند در کاهش قیمت خرید آن تأثیر بسزایی داشته باشد.

خرید تخمه آفتابگردان نیم کیلویی

خرید تخمه آفتابگردان نیم کیلویی آیا می دانید بذرها چقدر مهم هستند؟ آیا با نمایندگی های فروش بذر در قم آشنا هستید؟ بذر چینی معمولاً از اهمیت زیادی در بازار برخوردار است زیرا بسیار متنوع است و معمولاً همه نمونه های آن قیمت پایین و ایده آلی دارند و میزان استقبال آنها نیز بسیار زیاد است. در شهرهایی مانند قم بذور معمولاً با قیمت عمده از طریق آژانس های اینترنتی فروخته می شوند.

سایت فروش تخمه آفتابگردان قلمی نمونه های مختلفی از این محصول را ارائه می دهد. بهترین و با کیفیت ترین نوع بذر تخمه مناسب برای کاربردهای مختلف در نظر گرفته شده است. یکی از نمایندگی های فروش بذر تخمه که ارقام این محصول را به روش مناسب برای کاربردهای مختلف آن تهیه می کند، بهترین و با کیفیت ترین دانه های تخمه برای سایر مصرف کنندگان بسیار مهم خواهد بود. آژانس های فروش مانند وب سایت تأمین کننده بذر تخمه فرصتی را برای خریداران دیگر فراهم می کنند تا به راحتی کالای مورد نظر خود را با قیمت مناسب و قیمت عمده خریداری کنند.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *