مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش و خرید تخمه آفتابگردان فله

خرید تخمه آفتابگردان فله خام

فروش و خرید تخمه آفتابگردان فله خام بصورت عمده و با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن در بازار خشکبار چاوشین بصورت اینترنتی امکان پذیر شده است. در صورت تمایل به خرید حضوری آماده میزبانی مشتریان عزیز هستیم.

خرید تخمه آفتابگردان فله خام

انواع تخمه آفتابگردان

با توجه به تنوع بالای تخمه آفتابگردان نمی توان انواع تخمه آفتابگردان را به طور کامل بر شمرد؛ اما می توان اسامی متداول و پرمخاطب تخمه آفتابگردان را نام برد که عبارتند از:

این نوع از تخمه آفتابگردان دارای قد بلند و کشیده است و در انواع سیاه و دور سفید کشت و عرضه می شود. از این نوع تخمه در مهمانی ها و مجالس بصورت تخمه ممتاز آجیلی استفاده می شود.

 

خرید تخمه آفتابگردان فله خام

 

خرید تخمه آفتابگردان فله خام

  • تخمه آفتابگردان بادامی

این نوع از تخمه آفتابگردان دارای قد متوسط بوده و مشخصه آن تپل بودنش است. تخمه آفتابگردان بادامی نیز در انواع سیاه و دور سفید کشت و عرضه می شود. از این نوع تخمه نیز در مهمانی ها و مجالس به عنوان تخمه آجیلی استفاده می شود. به دلیل شباهت زیاد گونه دور سفید این نوع تخمه به نمونه های خارجی ( چینی – کانادایی و … ) امکان اشتباه در خرید و تعیین قیمت وجود دارد.

خرید تخمه آفتابگردان فله خام

خرید تخمه آفتابگردان فله خام

 

  • تخمه آفتابگردان کله قوچی یا پسته ای

تخمه آفتابگردان کله قوچی دارای سایز متوسط به پائین است و تا حدود زیادی شبیه به تخمه آفتابگردان بادامی است. این نوع تخمه نیز در انواع سیاه و دور سفید موجود بوده و هم به عنوان تخمه آجیلی و هم به عنوان تخمه روغنی کاربرد دارد.

خرید تخمه آفتابگردان فله خام

خرید تخمه آفتابگردان فله خام

 

این نوع از تخمه آفتابگردان ریزترین نوع تخمه آفتابگردان بوده و از نوع سیاه می باشد.  بیشترین کاربرد آن برای روغن گیری است و گاها به عنوان تخمه آجیلی نیز مصرف می شود.

خرید تخمه آفتابگردان فله خام

 

انواع بسته بندی تخمه آفتابگردان

تخمه آفتابگردان به دلیل ویژگی خاص خود قابلیت انبار کردن در حالت خام و بصورت فله تا دو سال را دارد. هنگام عرضا و ارسال بار به درخواست مشتری ممکن است در بسته بندی های ۲۵ – ۴۰ و یا ۵۰ کیلویی بارگیری شود.

 

مزایای خرید تخمه آفتابگردان فله خام

به طور کلی تمامی محصولات اعم از کشاورزی، صنعتی و … در صورت فروش عمده از قیمت پائین تری نسبت به خرید تکی برخوردارند. حال اگر عامل بسته بندی را نیز از جزئیات خرید حذف کنیم بالتبع قیمت تمام شده محصول بسیار پائین تر خواهد بود. خرید تخمه آفتابگردان فله خام در مقایسه با تخمه آفتابگردان بوداده به صرفه و در معاملات روزانه بازار تخمه مرسوم است.

در صورت تمایل به خرید تخمه آفتابگردان بوداده باشید، چاوشین آماده تامین محصول و نوع شورکاری به درخواست مشتریان خود می باشد.

خرید تخمه آفتابگردان عمده

 

مراکز خرید عمده تخمه آفتابگردان

بزرگترین مراکز خرید تخمه آفتابگردان در ایران در خوی، تهران، اصفهان، سنقر قرار دارند و مقادیر بسیار ز یادی از انواع تخمه ایرانی و خارجی بصورت روزانه در این بازارها خرید و فروش می شود.

بازارهای مذکور انواع تخمه اعم از داخلی و وارداتی را به فروش می رسانند که با توجه به نوسانات نرخ ارز و همچنین هزینه های سرسام آور گمرکی و حمل و نقل، بالتبع قیمت آنها نیز بالا بوده و مشتریان باید هزینه های مورد اشاره را بپردازند.

 

از میان مراکز مذکور، بازار تخمه شهرستان خوی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به عنوان بورس تخمه ایران شهرت دارد. در این بازار انواع تخمه آفتابگردان و تخمه کدو بصورت مستقیم از کشاورزان خریداری و بدون واسطه به دست مشتریان می رسد. این موضوع باعث کاهش چشمگیر قیمت ها خواهد شد. بازار تخمه خوی بالغ بر ۳۰۰ غرفه درونی و بیش از صد کارگاه بوجاری و فرآوری تخمه دارد که همین موضوع باعث ایجاد یک مرکز فروش متنوع و بدون رقیب در سطح کشور شده است.

خرید تخمه آفتابگردان فله خام

 

روش خرید تخمه آفتابگردان فله خام

خریداران تخمه به ذو گروه خریداران خرده و عمده تقسیم می شوند. در بازار تخمه خوی معمولا معاملات بصورت عمده صورت می گیرد و به ندرت شاهد خریدهای خرده نیز خواهید بود. تجار و عمده فروشان از سراسر ایران بصورت حضوری و یا از طریق تماس تلفنی و یا بصورت اینترنتی اقدام به مشاهده و انتخاب محصول نموده و پس از تعیین قیمت نهایی و توافق طرفین، محصول در مدت زمان کوتاهی بسته به شرایط کار آماده بارگیری و روانه بازار مصرف می شود.

 

قیمت تمام شده رابطه مستقیمی با مقدار سفارش و کیفیت مورد تقاضا داشته و از این روی هر چه حجم سفارش بیشتر باشد، امکان کاهش نسبی قیمت نیز فراهم است.

 

در صورت تمایل به خرید تخمه آفتابگردان عمده می توانید بصورت مستقیم با کارشناسان ما تماس گرفته ویا اینکه اقدام به تکمیل فرم سفارش نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *