مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم تخمه آفتابگردان سقز

آفتابگردان یکی از دانه های مغزی است که به عنوان یک میان وعده بسیار خوشمزه، پرطرفدار است. در کشور ما چندین نوع از آن در بیشتر نقاط کشورمان کشت می شود که سقز یکی از این شهرها است. تخمه آفتابگردان سقز از کیفیت بالایی برخوردار است که می توان گفت جزء جدایی ناپذیر دورهمی ها و مهمانی ها می باشد. این محصول به عنوان یکی از دانه های روغنی نیز اهمیت دارد.

فروش مستقیم تخمه آفتابگردان سقز

ویژگی بهترین تخمه آفتابگردان سقز

ویژگی بهترین تخمه آفتابگردان سقز برای اهداف تجاری، بذرهای آفتابگردان معمولاً براساس الگوی پوسته آنها طبقه بندی می شوند. اگر پوسته سیاه سیاه باشد ، به این دانه ها دانه های آفتابگردان روغن سیاه گفته می شود. از این محصولات می توان به محصولات آفتابگردان دانه روغنی یاد کرد. این دانه ها معمولاً فشرده می شوند تا روغن آنها استخراج شود. دانه های آفتابگردان راه راه در درجه اول به عنوان یک میان وعده خورده می شوند. در نتیجه ، ممکن است آنها را دانه های آفتابگردان شیرینی پزی بنامند.

یکی از ویژگی های تخمه خوب آن است که داخل آن پوچ نباشد و تخمه به طور کامل رسیده و پر شده باشد؛ تخمه تولید شده در سقز نیز یکی از بهترین و اعلاترین این محصول در نوع خود است که علاوه بر مصرف در داخل کشور قابلیت صادرات دارد.

قیمت تخمه آفتابگردان بسته به اینکه محصول از چه کیفیتی برخوردار است متفاوت می باشد، تخمه آفتابگردان سقز نیز به وند نوع تقسیم می شود که هر کدام قیمت متفاوتی دارد؛ قطعا می توان گفت قیمت محصول با کیفیت خوب و درجه یک با درجه دو یکی نیست.

موارد دیگری نیز وجود دارند که در تعیین قیمت تخمه آفتابگردان سقز موثر است و این هزینه های متغیر تولید و دستمزد کارگر و غیره است.

تخمه تولید شده در این شهر به خاطر کیفیت مغز آن می تواند به صورت مغز تخمه در بسته بندی های مختلف عرضه شود.

قیمت خرید تخمه آفتابگردان 500 گرمی

قیمت خرید تخمه آفتابگردان 500 گرمی تخمه آفتابگردان توسط چندین شرکت در بسته بندی هایی با وزن های مختلف تولید می شود مثلا تخمه آفتابگردان 500 گرمی، 200 گرمی و یا تخمه هایی که به صورت فله ای در میزان بالا به فروش می رسند. بسته بندی هایی در وزن های کمتر معمولا توسط سوپر مارکت ها و فروشگاه ها به فروش می رسد.

برخی از خوار و بار فروشی ها با وسیله ای تخمه ها را به همراه نمک و لیمو بو می دهند و به صورت گرم به فروش می رسانند که این نوع فروش مشتریان زیادی دارد، این افراد اگر از تخمه آفتابگردان سقز استفاده کنند کیفیت محصول نهایی تولید شده افزایش پیدا می کند و مشتریان زیادی جذب می کنند.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *