مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم تخمه آفتابگردان آجیلی

از آنجا که آجیل ها متفاوت هستند ممکن است برخی افراد انتخاب نوع خاصی از آجیل ها را ترجیح دهند. تخمه آفتابگردان آجیلی بسیار خوشمزه بوده که تنوع آن بسیار زیاد است. فروش مستقیم بهترین و تازه ترین نوع از این محصول در کشور ایران در سراسر کشور انجام می شود. این نوع تخمه یکی از اساسی ترین آجیل ها به حساب می آید.

فروش مستقیم تخمه آفتابگردان آجیلی

تخمه آفتابگردان چقدر کالری دارد؟

تخمه آفتابگردان چقدر کالری دارد؟ آیا می دانید که تخمه آفتابگردان چقدر کالری دارد؟ آیا می دانستید که کالری موجود در تخمه آفتابگردان بو داده بیشتر از تخمه آفتابگردان خام است؟ 

به طور معمول با توجه به نوع تخمه ای که مصرف می کنید میزان کالری هر نوع متفاوت می باشد. تجربه نشان می دهد که در هر صد گرم تخمه آفتابگردان خام حدود 570 کالری وجود دارد.

علاوه بر کالری می توان ارزش غذایی موجود در هر صد گرم این نوع تخمه را اینگونه بیان کرد:

  • چربی کل                  49.57 گرم
  • چربی اشباع شده       5.195 گرم
  • آهن                          6.77 گرم
  • کلسیم                       116 میلی گرم
  • کربوهیدرات               18.76 گرم
  • پروتئین                     22.78 گرم
  • پتاسیم                      689 میلی گرم
  • سدیم                         3 میلی گرم

به دلیل اینکه این نوع تخمه چربی اشباع نشده زیادی دارد می تواند به سلامت قلب کمک کند. اما باید در خوردن آن زیاده روی نکنید زیرا باعث چاقی فرد می شود.

تخمه آفتابگردان آجیلی که به صورت بو داده تولید و توزیع می شود مورد استقبال افراد است. این محصول نسبت به نوع خام آن کالری بیشتری داشته و خوشمزه است.

قیمت هر کیلو تخمه آفتابگردان آجیلی

قیمت هر کیلو تخمه آفتابگردان آجیلی تا چندی پیش قبل از افزایش ناگهانی قیمت عوامل تولید، هر کیلو تخمه آفتابگردان آجیلی قیمتی ثابت داشت اما اکنون قیمت های آن متغیر است و قیمت هر کیلو تخمه آفتابگردان آجیلی را به روز تعیین می کنند.

قیمت تخمه آفتابگردان اگر به صورت عمده تهیه شود بسیار با صرفه تر از نوع کیلویی آن است. اما برای مصرف کننده این نوع آجیل قیمت کیلویی آن لحاظ می شود.

از مهمترین مواردی که بر تعیین نرخ تخمه آفتابگردان تاثیر گذار است می توان به کیفیت و تازگی آن اشاره کرد. با توجه به انواع تخمه های آفتابگردان قیمتشان نیز با هم تفاوت داشته و توسط فروشندگان به صورت روزانه تعیین می شود.

بعضی از این نوع تخمه ها وارداتی بوده و این امر باعث می شود که هزینه های آن ها بالاتر رود لذا فروش آن ها با قیمت بالاتری نسبت به نوع ایرانی انجام می گردد.

مشتریان عزیز می توانند قیمت تخمه آفتابگردان آجیلی مد نظر خود را در سایت فروش آجیل ها دنبال کنند. خرید عمده این محصول در میدان خشکبار در قیمت های ارزان امکان پذیر است. با توجه به تنوع این تخمه ها مشتریان نوع خاصی از آن را سفارش می دهند.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *