مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده تخمه آفتابگردان طعم دار لیمویی

تخمه آفتاب گردان به عنوان یکی از تنقلات با ارزش و بسیار خوش مزه از زمان های گذشته تا به امروز در زندگی ما نقش ایفا نموده است و با گسترش علم صنعت و کشاورزی در انواع رنگ و طعم وارد بازار شده است.

فروشنده تخمه آفتابگردان طعم دار لیمویی این نوع از محصول خود را با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب در اختیار خریداران خود قرار می دهد. 

فروشنده تخمه آفتابگردان طعم دار لیمویی

روش طعم دار کردن تخمه آفتابگردان

روش طعم دار کردن تخمه آفتابگردان تخمه آفتاب گردان با روش های مختلفی طعم دار می شود که در قسمت زیر به یکی از رایج ترین روش ها اشاره می گردد و عبارت است از:

  • قبل از هر چیزی انتخاب تخمه مناسب و تازه می باشد که بهتر است به دور از کرم خوردگی و کاملا خشک شده باشد.
  • در مرحله بعد که تخمه های مناسب انتخاب شدند ماهیتابه را داغ کرده و تخمه های خشک را داخل آن ریخته و محلولی را که حای مقدار کمی آب، آبلیمو و نمک می باشد بهم زده تا زمانی که محلول نمک در آن حل شود. 
  • بعد با قاشق تا زمانی که محلول داخل تخمه کاملا خشک شود آن را هم می زنیم و چند دقیقه صبر می کنیم تا کاملا حالت ترد را بگیرد و سرد شود. 
  • محصولی را که آماده شده است می توان در ظرف های مناسب بسته بندی کرد و به فروش رساند. 

مرکز پخش تخمه آفتابگردان بو داده

مرکز پخش تخمه آفتابگردان بو داده مرکز پخش تخمه آفتابگردان بو داده این نوع از محصول طبیعی و با کیفیت را به قیمتی مناسبی به فروش می رساند و افراد زیادی در داخل و خارج از کشور مایل به خریدن آن هستند. 

افرادی که مایل به خریدن این نوع تخمه هستند می توانند از دو طریق اقدام به خرید نمایند که به ترتیب به هر دو روش اشاره می گردد و عبارتند از:

  • روش مستقیم و بدون واسطه، در این روش که از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه ها و مراکز معتبر انجام می گیرد و می توان محصول مورد نظر را خریداری نمود.
  • روش غیر مستقیم نیز که از طریق واسطه و از سایت های معتبر می توان تخمه مورد نظر را به صورت بسته تکی و یا فله ای انتخاب نموده و آن را سفارش داد. 

افزایش مراکز پخش تخمه های آفتابگردان موجب گردیده که عده زیادی از افراد بتوانند در مرحله فروشندگی و تحویل سفارش و… مشغول به کار شوند و هم چنین تولید بیش تر موجب فروش بیش تر و رونق کار کشاورزان گردیده است.

امروزه انواع تخمه ها با طعم های متفاوت به کشورهای دیگر از جمله کشور های همسایه صادر می گردد و همین مساله در میزان روند اقتصادی بسیار تاثیر گذار می باشد. 

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *