مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز

خرید تخمه آفتابگردان عمده

تخمه آفتابگردان شمشیری دارای ظاهری کشیده می باشد که یکی از تنقلاتی است که بیشترین میزان مصرف را دارد. فروشنده تخمه آفتابگردان همواره این نوع از تخمه را در کیفیت های عالی از تولید کنندگان به صورت عمده خریداری می کند سپس به صورت جزیی نیز آن را توزیع می کند. تخمه شمشیری به دو صورت خام و پخته شده در مراکز خرید موجود می باشد که دارای دو نوع سفید مشکی و تمام مشکی می باشد.

فروشنده تخمه آفتابگردان شمشیری ممتاز

خواص تخمه آفتابگردان شمشیری

خواص تخمه آفتابگردان شمشیری تخمه آفتابگردان از جمله دانه های روغنی می باشد که در مغز سفید رنگ آن خواص فراوانی نهفته است. تمام مزایای خوب تخمه آفتابگردان به دلیل وجود مواد معدنی و ویتامین ها می باشد که اگر بخواهیم به خواص آن اشاره کنیم می توان موارد زیادی را نام برد.

ابتدا بدانید که در این نوع از تخمه مقادیر زیادی ویتامین E وجود دارد که وجود آن برای سلامت و زیبایی پوست بسیار پر اهمیت است به این ترتیب که این ویتامین از پیری زود رس جلوگیری کرده و باعث زیبایی و روشنی پوست می شود. همچنین در این دانه روغنی نیز میزان بالایی از اسیدهای چرب موجود می باشد که از نوع اشباع نشده می باشند و بر روی سلامت قلب تاثیر می گذارند به این صورت که وجود این چربی ها باعث می شود بدن چربی های مضر را کمتر جذب کند و این گونه سطح کلسترول خوب خون را افزایش داده و از ایجاد بیماری های قلبی پیشگیری می کند.

منیزیم موجود در این تخمه بر روی اعصاب تاثیرگذار است و باعث آرامش اعصاب می شود و همچنین در تقویت حافظه موثر است. با وجود این که تخمه کالری بالایی دارد و بسیار انرژی زا می باشد اما باید دانست که به همین نسبت هم فیبر در آن وجود دارد که باعث می شود از افزایش وزن و چاقی جلوگیری کند. همه گروه های سنی می توانند از این تخمه در حد مجاز استفاده کنند تا از مزیت های خوب آن بهره مند شوند.

مرکز پخش تخمه آفتابگردان درجه یک

مرکز پخش تخمه آفتابگردان درجه یک پخش تخمه آفتابگردان درجه یک از سوی مراکز پخش کننده بزرگ در بین سایر مراکز کوچک انجام می گیرد و در واقع وجود این مراکز پخش کوچک خرید کردن را برای مصرف کنندگان تخمه راحت تر کرده اند. از طریق مراکز پخش کننده می توان تخمه آفتابگردان را در کیفیت عالی به صورت عمده و جزیی خریداری کرد. همان طور که همه ما می دانیم قیمت این محصول بستگی به نوع و کیفیت آن دارد که می توان با مراجعه کردن به مراکز معتبر تخمه را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرد. با توجه به این که تخمه یکی از تنقلات پر طرفدار است لذا بازار فروش آن هم بسیار سود آور است و از مراکز زیادی پخش می شود.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *