مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم تخمه کدو آجیلی بوداده

تخمه کدو درجه1

کدو تنبل میوه ای است نارنجی رنگ که خواص بسیار زیادی برای بدن انسان دارد و به روش های مختلف استفاده می شود درون این میوه بزرگ تخمه های بسیار زیادی وجود دارد که فواید بسیاری دارد و بعنوان آجیل نیز استفاده می شود.

تخمه کدو آجیلی که در آجیل فروشی ها بفروش می رسد همان تخمه کدو است که پس از خشک شدن و  برشته کردن و نمک سود کردن با قیمت بسیار بالاتری بفروش می رسد.

خرید مستقیم تخمه کدو آجیلی بوداده

درباره انواع تخمه کدو چه می دانید؟

درباره انواع تخمه کدو چه می دانید؟ کدو تنبل میوه ای است به رنگ نارنجی که در اندازه های بزرگ یافت می شود و از گوشته این میوه در بسیاری از غذا ها و دسر ها استفاده می شود و خواص درمانی بسیار زیادی دارند و بسیار خوشمزه و لذیذ است و میوه بسیار خوبی برای فصول سرما است درون این کدو ها تعداد بسیار زیادی تخمه وجود دارد که از آن بعنوان تنقلات و آجیل استفاده می شود.

تخمه ها بسیار تنوع دارند که در میان تخمه های موجود در بازار تخمه کدو گوشتی است و مغز پر و خوشمزه ای دارد و طرفداران بسیار زیادی در بین مردم دارد و بیشتر در درون انواع آجیل ها از آن استفاده می شود.

تخمه کدو بوداده را در مهمانی ها و مجالس برای پذیرایی استفاده می کنند و قیمت آن نسبت به دیگر تخمه ها بسیار بالاتر است و خواص و فواید بسیار زیادی دارد.

انواع تخمه کدو در بازار موجود است که به صورت خام و بو داده بفروش می رسد و همچنین تخمه کدو به صورت درشت و ریز در بازار موجود است و همچنین درون آجیل ها از این نوع تخمه استفاده می شود.

رنگ تخمه کدو غالبا سفید و کرمی است که گاهی در هنگام بو دادن به آن رنگ می زنند تا به رنگ زرد در بیاید که در اصل در مزه آن هیچ تاثیری نمی گذارد. 

مرکز فروش تخمه کدو آجیلی

مرکز فروش تخمه کدو آجیلی میوه کدو تقریبا در تمامی نواحی آب و هوایی کشت می شود و از گوشته و تخمه آن استفاده می شود که از گوشته آن در انواع دسر ،خوراک ، مربا ، پوره و انواع غذا ها استفاده می شود و  تخمه آن را به صورت جداگانه بو داده و استفاده می کنند.

قیمت تخمه کدو از درب تولیدی ها تا درب مغازه ها و فروشگاه های سطح شهر و آجیل فروشی ها بسیار متفاوت است و شما می توانید با مراجعه به فروشگاه ها و آجیل فروشی های سطح شهر تخمه کدو مورد نیاز را تهیه و خریداری کنید.

مرکز فروش تخمه کدو شهرهایی است که به صورت انبوه کدو تنبل پرورش می دهند و تخمه کدو را خارج و آن را خشک کرده  و بو داده و برای فروش به مراکز شهرها ارسال می کنند.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *