مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم تخمه آفتابگردان آجیلی

تخمه های آفتاب گردان از آجیل های بسیار محبوب است که در تمام مهمانی ها و تفریحات پای ثابت پذیرایی وخوراکی های مصرفی است. تخمه های آفتاب گردان در انواع و طعم های مختلف در بازار و فروشگاه های کشور موجود می باشد. برای خرید مستقیم تخمه آفتابگردان آجیلی باید به مراکز فروش عمده و معتبر این محصول مراجعه کرد و بهترین محصول را با کیفیت و قیمتی مناسب تهیه و خریداری کرد.

خرید مستقیم تخمه آفتابگردان آجیلی

قطب تولید تخمه آفتابگردان کشور

قطب تولید تخمه آفتابگردان کشور تخمه آفتابگردان این دانه روغنی بسیار خوشمزه و پر خاصیت در شمال غربی کشور در شهر خوی از توابع استان آذربایجان غربی است در سطح وسیعی تولید و به فروش می رسد از این رو شهر خوی را قطب تولید تخمه آفتابگردان در کشور می دانند. تخمه های آفتابگردان انواع و اقسام مختلفی چون: دور سفید، شمشیری، کله قوچی و غیره در سایز و اندازه های مختلف وجود دارد که بسته بر مورد مصرفی که دارد تهیه و توزیع می شوند. 

مراحل تولید تخمه آخیلی به این صورت است که تخمه های آفتابگردان را پس از چیدن و دانه کردن خشک می کنند و با دستگاه بوجاری آن را تمیز می کنند که ناخالصی های آن جدا شود و سپس با دستگاه های بزرگ شور کردن آجیل آن را در مزه های مختلف و خوشمزه طعم دار می کنند و به فروش عمده و خرد می رسانند. قیمت تخمه آفتابگردان به درجه خلوص، تمیزی، ساده یا طعم دار بودن و در نهایت نوع بسته بندی بستگی دارد.

امروزه با آمدن مدل های مختلفی از این محصول چون: تخمه آجیلی با پوست و بدون پوست در بسته بندی های کوچک و فله ای قیمت آن  متغیر است و نوع تخمه و بسته بندی آن در قیمت نهایی این محصول بسیار تأثیر گذار است. برای اطلاع از آخرین قیمت این محصول می توانید به نمایندگی فروش معتبر این محصول مراجعه کرده و از قیمت نهایی و مناسب آن اطلاع پیدا کنید و خریدی مطمئن و مناسب انجام دهید. 

قیمت تخمه آفتابگردان آجیلی

قیمت تخمه آفتابگردان آجیلی کشاورزان شهر خوی با مهارت و پیشینه ای که در تولید این دانه روغنی دارند توانسته اند با تولید بهترین تخمه آفتاب گردان ارگانیک که طعم و ظاهری بسیار خوب دارد مشتریان این محصول را از سرتاسر کشور برای خرید هر چه بیشتر این محصول ترغیب کنند. این محصول با داشتن سامانه فروش اینترنتی توانسته فاصله ها را برای خرید هر چه مطمئن تر و راحت تر کم و کمتر کند و تمامی افراد با یک سرچ کوچک می توانند تمامی اطلاعات درباره محصول مورد نظر خود دریافت و خرید خود را بدون کمترین زحمت و قیمتی بسیار مناسب و به صرفه انجام دهند.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *