مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تخمه آفتابگردان روغنی آجیلی

تخمه آفتابگردان روغنی نسبت به انواع دیگر دارای اندازه ای کوچکتر می باشد که پوست مشکی آن خیلی براق می باشد. این نوع از تخمه به دلیل کیفیت خوبی که دارد به عنوان آجیل به فراوانی استفاده می شود. خرید این نوع از تخمه روغنی از سوی مراکز زیادی امکان پذیر است و می توان آن را در هر مقداری که نیاز داریم به صورت مستقیم و غیر مستقیم خریداری کرد.

خرید تخمه آفتابگردان روغنی آجیلی

ویژگی تخمه آفتابگردان روغنی بوجاری

ویژگی تخمه آفتابگردان روغنی بوجاری تخمه آفتابگردان بوجاری شده دارای یکسری ویژگی ها می باشد که سبب شده است بازار پسندی بهتر و بیشتری نسبت به انواع دیگر تخمه داشته باشد. از جمله ویژگی های خوب این نوع از تخمه می توان گفت که ضمن بوجاری کردن تخمه انواع پوکه و بی کیفیت از انواع دارای مغز و با کیفیت جدا می شوند، در بین آنها مواد دیگری مانند سنگ وجود ندارد، مغز آنها دارای درصد چربی مناسبی می باشد.

دو قسمت پوست و مغز به راحتی بعد از شکستن از هم جدا می شوند، در دو نوع بو داده و خام موجود می باشند. لازم است بدانید که با وجود این که تخمه از انواع دانه های روغنی محسوب می شود ولی دارای خواص فراوانی است چرا که در مغز آن مقادیر بالایی از مواد معدنی مفید نهفته است. علاوه بر مصرف تخمه به عنوان یک آجیل که اتفاقا طرفداران زیادی هم دارد می توان از آن روغن هم تهیه کرد که این روغن به عنوان یکی از روغن های پر مصرف در بسیاری از فروشگاه ها عرضه می شود.

با وجود درصد چربی بالایی که در تخمه وجود دارد این محصول در صورت مصرف مناسب هرگز منجر به چاقی و افزایش وزن نخواهد شد به دلیل اینکه نسبت فیبر موجود در آن بالا می باشد و به خوبی هضم می شود و مشکلات گوارشی ایجاد نخواهد کرد و علاوه بر این موارد دارای خواص مفید دیگری هم می باشد.

مرکز فروش تخمه آفتابگردان فله

مرکز فروش تخمه آفتابگردان فله در مراکز فروش تخمه آفتابگردان فله انواع زیادی از گونه های مختلف تخمه موجود می باشد که بر اساس نوع و درجه کیفیت با هم تفاوت دارند. فروش تخمه به صورت فله این مزیت را دارد که در هر مقداری که نیاز داشته باشیم می توانیم تخمه را خریداری کنیم همچنین در این صورت بهتر می توان متوجه کیفیت تخمه شد و چون در صورت فله بودن محصول بسته بندی وجود ندارد لذا قیمت آن هم مناسب تر می باشد. تخمه از جمله تنقلاتی است که دارای مزایای خوبی برای سلامت بدن می باشد و همچنین به خاطر مصرف زیادی که دارد به فراوانی از سوی مراکز مختلف به فروش می رسد.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *