مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تخمه آفتابگردان خام از تولید کننده

خرید تخمه آفتابگردان خام از تولید کننده آن با قیمت نسبتاً مناسبی صورت می گیرد؛ نکته قابل ذکر این است که تولید کنندگان چنین محصولی، بیش از هر چیز به کیفیت و تازگی آن توجه می کنند؛ خریداران تخمه خام آفتابگردان را می توان به دسته های مختلفی تقسیم نمود؛ بسیاری از مشتریان عمده این ماده خوراکی، تخمه های خام را به اشکال مختلف، فرآوری و آماده می کنند؛ اما عده ای از مردم عادی نیز خرید تخمه خام را ترجیح می دهند.

خرید تخمه آفتابگردان خام از تولید کننده

تخمه آفتابگردان خام بخوریم یا تفت داده؟

تخمه آفتابگردان خام بخوریم یا تفت داده؟ تخمه آفتابگردان از جمله تنقلاتی است که در زمان تماشای فیلم یا فوتبال، همچنین در سفرها و دورهمی ها به میزان بالایی مصرف می شود.
اغلب مردم عادت دارند؛ این تخمه را به صورت بو داده (یا برشته) و طعم دار استفاده کنند؛ در حالی که برخی افراد ترجیح می دهند؛ به منظور بهره مندی بیشتر از خواص این ماده خوراکی، نوع خام آن را تهیه نمایند.

در پاسخ به این سوال که تخمه آفتابگردان خام بخوریم یا تفت داده، باید گفت که در حالت کلی تفت یا بو دادن انواع تخمه و دانه های خوراکی، باعث خوشمزه تر و همچنین زود هضم شدن آنها خواهد شد؛ اما با توجه به این که تخمه آفتابگردان، سرشار از ویتامین های مختلف (منبع غنی ویتامین ای و دی) است؛ به نظر می رسد؛ نمونه خام آن، فواید زیادی داشته باشد؛ البته در صورت تمایل می توان تخمه خام آفتابگردان را با حرارتی بسیار ملایم و طبق سلیقه خود برشته و طعم دار نمود؛ اما در هر حال خوردن مغز تخمه خام آفتابگردان، ارجحیت دارد.

فروش مستقیم تخمه آفتابگردان رژیمی

فروش مستقیم تخمه آفتابگردان رژیمی فروش تخمه آفتابگردان رژیمی به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد؛ طبیعتاً در این حالت قیمت محصول، مناسب تر خواهد بود.

متاسفانه بسیاری از تخمه های آفتابگردان موجود در بازار با استفاده از نمک و ادویه زیاد طعم دار شده اند؛ بدون شک مصرف این قبیل خوراکی ها برای برخی افراد مضر است؛ به خصوص کسانی که از فشار خون بالا رنج برده و یا به هر دلیلی از مصرف نمک زیاد منع شده اند.
خبر خوب این است که در حال حاضر با فروش انواع تخمه آفتابگردان رژیمی مواجه می باشیم؛ این تخمه ها، فاقد نمک و ادویه زیاد بوده و کلیه افراد می توانند؛ با خیال راحت از آنها استفاده کنند.

تخمه آفتابگردان رژیمی به نوبه خود تنوع داشته و ممکن است؛ ریز یا درشت باشد؛ همچنین با محصولاتی تحت عنوان تخمه آفتابگردان سفید یا سیاه مواجه می باشیم؛ البته بخش قابل توجهی از تخمه های آفتابگردان موجود در بازار، رنگی بین سیاه و سفید داشته و تا حدودی خاکستری هستند.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *