مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده تخمه آفتابگردان خوی

تخمه آفتابگردان خوی نوعی تخمه باکیفیت و مرغوب می باشد که به دلیل مزایا و برتری هایی که نسبت به سایر تخمه ها دارد، نزد علاقه مندان به این محصول بسیار حائز اهمیت می باشد؛ به همین دلیل بازار فروش خوبی دارد. تولید کننده تخمه آفتابگردان خوی امروزه این محصول را در بالاترین کیفیت تولید و در قالب بسته بندی های مناسب و مرغوب عرضه می کند.

تولید کننده تخمه آفتابگردان خوی

تخمه آفتابگردان خوی چه ویژگی دارد؟

تخمه آفتابگردان خوی چه ویژگی دارد؟ تخمه آفتابگردان از جمله محصولات است که در نقاط مختلف کشور بسیار کشت می شود؛ اما در استان آذربایجان غربی و به خصوص در شهرستان خوی بسیار کشت می شود؛ به همین دلیل این منطقه به عنوان قطب تولید تخمه آفتابگردان باکیفیت شناخته می شود.

محصول تخمه آفتابگردان خوی دارای ویژگی های بارزی است که سبب محبوبیت و معروفیت آن شده است؛ از جمله:

  • داشتن سایز مناسب و قد تقریبا کشیده
  • مغز خوب و خوشمزه
  • داشتن کیفیت و ارزش غذایی بالا
  • سلامت کامل محصول
  • مناسب برای مصارف آجیلی
  • مدت ماندگاری و نگهداری بالا
  • داشتن ظاهر مناسب 

و… بنابراین این محصول در کارخانه ها به سورت سورت شده و یک دست درجه بندی می شود و به شکل خام و یا بو داده برای عرضه آماده می شود که محصول در قالب بسته بندی های متنوع و بهداشتی عرضه می شود.

این محصول همچنین گزینه خوبی برای تبدیل به مغز تخمه می باشد و بسیاری از تولیدات این منطقه به این صورت عرضه می شود.

بازار خرید تخمه آفتابگردان خام

بازار خرید تخمه آفتابگردان خام امروزه محصول تخمه آفتابگردان خام به عنوان یکی از مهمترین آجیل ها شناخته می شود؛ از این رو همیشه یکی از گزینه های تجارت می باشد؛ به همین علت هر ساله حجم عظیمی از آن تولید و در بازار های گوناگون عرضه می شود.

بازار خرید تخمه آفتابگردان صادراتی و باکیفیت همواره یکی از شلوغترین بازارها می باشد که این مساله نه تنها در ایران بلکه در کشور های خارجی نیز پر رنگ می باشد؛ به همین علت تولید تخمه آفتابگردان در نقاط مختلف کشور ما و خصوصا شهرستان خوی یکی از مهمترین منابع درآمد کشاورزان می باشد.

شلوغ بودن بازار خرید تخمه آفتابگردان خام آجیلی در ایران سبب شده است که برای عرضه این محصول از شیوه های مختلف و از جمله روش اینترنتی استفاده شود تا امکان تهیه این محصول چه برای مصرف کنندگان و علاقه مندان و چه برای خریداران عمده و افراد فعالی در زمینه تجارت تخمه آفتابگردان به راحتی وجود داشته باشد.

محصول تخمه آجیلی خام خوی با کیفیت عالی نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور نیز هواردان زیادی دارد؛ بنابراین به عنوان یکی از بهترین تخمه ها هر ساله مقادیر زیادی از آن صادر می شود.

محمدرضا محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چاوشین شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار با تمرکز روی کشمش و تخمه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *